[]

Antepten nereden baklava siparisi verelim ?

Imam cagdas mi ? Gulluoglu mu ? Kocak mi ? Ya da baska onerileriniz var mi ?
 
Koçaktan şaşma.


  • ozdek  (14.01.20 21:00:36) 
İlla baklava olsun demezsen ali usta'nın tatlıları orgazmiktir: eksiup.com

Özellikle kahvaltıda katmerini biraz ısıtıp yemek, yerinde yemenin yerini tutmasa da, bütün dertleri unutturur.
  • pati  (14.01.20 21:16:38) 
Zeki Inal


  • hot potato  (14.01.20 21:41:30) 
Öve öve bitirilemeyen Koçak'ın baklavalarının fazla şekerli olduğunu düşünüyorum (ki tatlıyı çok seven biriyimdir). Ben İmam Çağdaş'ınkini daha çok beğenmiştim.

İsterseniz ve İstanbul'daysanız hiç uğraşmayıp www.hamido.com.tr buradan alın. Bostancı tarafında ufak bir dükkanları var ve Antep'ten günlük geliyor baklavaları. Daha önce isimlerini hiç duymamıştım ama biz 2 yıldır baklavalarımızı buradan alıyoruz ve Koçak'tan daha lezzetli olduğunu düşünüyorum.

Bir de, Antep'te Kebapçı Halil Usta var, yerleri Zeugma Müzesi'ne yakın. Oranın hem kebabı hem de baklavası şahaneydi. Aklınızda bulunsun.
  • a day at the races  (14.01.20 22:30:46 ~ 22:30:58) 
Kesinlikle koçak. Oradan getirttiğim baklavayı kime ikram ettiysem aradan 1 yıl geçsede o nasıl baklavaydı ya demeyi eksik etmiyorlar. Adamlar bu işin tepe noktasında.


  • goodman  (14.01.20 23:47:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.