[]

Marmara üniversitesi çan eğrisi ve bütünleme

Marmara üniversitesinde çan sistemi kullanılıyor. Bu sene bir seçmeli ders aldık. Hoca vizede herkese 100 verdi. Vizeden sonra da herkesi geçireceğini söyledi. Şimdi ise final yapmadı, sınıfın büyük çoğunluğuna 100 verip AA düşürmüş, bir kısmını da bütünlemeye bırakmış. Bütünlemede de herkese 100 vereceğini söyledi. Ama yaptığı işten pek emin değildi. Acaba bu şekilde herkese AA düşer mi?
 
tüm üniversite çan eğrisi kullanıyor diyemezsin. hocaya bağlı ister çan eğrisi yapar ister katalog.

bundan ayrı olarak dediği gibi herkese aa düşer. büt final yerine geçiyor direk zaten. vizede 100 olunca. otomatik aa
  • fezagezgini  (14.01.20 18:04:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.