[]

i harifini 9 olarak basan yazıcı

az önce bir metin bastırdım.
pdf üzerinde ifade şöyle: Turist Rehberliği Mesleği
çıktısını aldığım kağıt üzerinde: Tur9st Rehberl9ğ9 Mesleğ9

10 sayfa metin komple böyle çıkmış. Nasıl düzeltirim bunu?

 
en pratik çözümü:

yazdır ekranında iken, "gelişmiş"i tıklayın. en alttan üçüncü sırada "görüntü olarak yazdır" var. ona işratleyin ve tamam diyin. bu şekilde yazdırınca sorun çıkarmaması lazım.
  • helenart  (14.01.20 15:52:30) 
ben yazıcı sürücüsünü silip tekrar güncel versiyonu indirip kurmakla başlardım.


  • sttc  (14.01.20 16:27:30) 
i harfi yerine 9 olarak bütün metin karakterini değiştirin


  • Erva  (14.01.20 21:52:56) 
Kullandığınız fonttan kaynaklanıyor. helenart'ın önerdiği şekilde bir sorun olmaması gerekiyor.


  • talasas  (15.01.20 00:17:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.