[]

GSS borcu hastane

2500 TL borcum var. Hastaneye gitmem gerekiyor. Ücretli bir şekilde bakarlar mı? Yoksa tüm borcu ödemem mi gerekiyor? O kadar param yok.
 
Sene sonuna kadar borcun olsa da bakıyorlar diye biliyorum.


  • prizmatik  (14.01.20 13:03:00) 
'Sene sonuna kadar borcun olsa da bakıyorlar' böyle bir kanun/madde vb. çıktı evet ama benim gördüğüm hastanelerin çoğu bunu uygulamıyor. Geçen sene için de çıkmıştı ama bana uygulamadılar gittiğimden. Kayıt açma esnasında provizyon alınamadı kayıt yapamazsınız diyorlar. Kanundan bahsedip gerekirse başhekimliğe falan çıkman lazım sanırım çünkü tıbbi sekreterler olmaz diyip bırakıyorlar.


  • queue  (14.01.20 13:22:10) 
(git: 1400952)

50 lira verip muayene olabilirsin. tahlil, görüntüleme falan da isterlerse hepsi için ayrı ayrı ücret ödemen gerekir. reçete yazarlarsa ilacı da ücretli olarak alabilirsin.
  • hadsafhada  (14.01.20 13:39:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.