[]

vatan internet sitesinden TV alıp da 14 gün içinde iade edebilen oldu mu?

vatan bilgisayar "internet sitesi üzerinden" televizyon alıp da beğenmediği için sorgusuz sualsiz iade edebilen oldu mu?

servis raporu vs. istiyorlar falan diye okudum. sormak istiyorum direkt iade edebiliyor muyuz yoksa zorluk çıkarıyorlar mı?

not: bahsettiğim mağaza satışları değildir. internet sitesi üzerinden satışlardır
not 2: tüketici hakkı olarak 14 gün iade hakkı olduğunun farkındayım. bunun prensipte uygulanıp uygulanmadığını merak ediyorum

 
geçenlerde arkadaş 27 inch monitör aldı iade etti. tvde bi farklılık var mıdır bilmem


  • glamdr1ng  (13.01.20 21:47:50) 
internetten alımlarda iadeyi almamaları biraz zor. sıkar.


  • ozdek  (13.01.20 22:15:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.