tack it saçtan nasıl çıkar?

benim salak oğlum saçına tack it yapıştırmış, çıkmıyomuş.

images.ofix.com

saçtan nasıl çıkar bu? gerçi zaten kısa saçlı ama yine de üçe vurdurmaktan başka yolu var mı?

Ay cok guldum. Biz sakiz yapistirirdik eskiden demek ki zamane cocuklari bunlari kullaniyor.
Baya saglam bir malzeme oldugundan kesmekten baska careniz yok. Normalde duvar yuzeyinden cekilir, uzar ve kopar. Gecmis olsun simdiden.

  • nax  (13.01.20 17:17:52)
gogula sordum bebe yagi ile cikiyor diyor

www.goingonanadventure.co.uk
  • JohnOakley  (13.01.20 17:21:18)
Aynını benim kız becermiş geçen hafta,çıkmayınca saçını kesmiş.baktımsaçının önünde tuhaflık var,dibinden kesmiş atmış.

  • duptıs  (13.01.20 17:23:33)
sakızın çözümü buz. soğuğu görünce kuruyup dökülüyor. deneseniz belki işe yarar.

  • genc irisi  (13.01.20 18:00:56)
Başkasına da lazım olursa diye sonucu da yazayım, wd40 ile çıkardım.

Tabii bebe yağı (ya da yukarıdaki linkte yazdığı gibi hindistan cevizi yağı) varsa pas çözücü kimyasaldan önce onu deneyin.
  • kibritsuyu  (14.01.20 07:48:05)