Adını hatırlayamadığım İngiliz yapımı film

İngiliz aksanı ile konuşulduğunu ve İngiltere'nin bir sehrinde geçtiğini hatırlıyorum. Yalnız yaşayan (ya da bir ev arkadaşıyla da olabilir) bir adam var;bir sabah kapı çalıyor ve tanımadığı bir kadın gelmiş, eve giriyor; sonra sevişiyorlar. Her hafta çarşamba günü bu tekrarlıyor. Sonra adam merakına yenik düşüp kadını takip ediyor, tiyatrocu olduğunu öğreniyor, sahnede izliyor hatta onu.

Neydi ismi, hatırlayan çıkar mı?

bana notting hill'in biraz farklısı gibi geldi ama senaryoyu yanlış hatırlıyor olma ihtimalinize karşı yazayım dedim.

  • blatta hiberna  (13.01.20 00:56:15)
Yok değil ama benzerliğinden ötürü onu da merak ettim, bakacağım.

Filmi de buldum.
Intimacy - Mahremiyet
m.imdb.com
  • dafaisss  (13.01.20 02:40:14)
evet, değilmiş.
notting hill'de ingiltere'de (notting hill'de) ev arkadaşıyla yaşayan bir adamın kitapçı dükkanına tesadüfen bir film yıldızı geliyor ve bir şekilde aşk yaşamaya başlıyorlar.
olaylar gelişiyor.

ama türü romantik komedi.
  • blatta hiberna  (13.01.20 02:48:56)