Fazlasıyla alkol tüketilen günün sonrası

Dün fazlaca içtim.kusmadım ama hiç halim yok,yataktan kalkamadım bir türlü.sabah zora ki muz ve bir tane pankek yedim.benim kendime ne getirir? Enerji verip toparlayacak birşeyler?

su.

  • AlsterWasser  (12.01.20 22:48:22)
Daha çok su ve kare eti form

  • valentinov  (12.01.20 22:49:26)
Suyu hiç bir zaman ihmal etmiyorum.sabahtan beri yeterince içtim,içiyorum.

  • astrid  (12.01.20 22:49:47)
Sodaya limon sık iç. Powerade iç. Alka Seltzer al.

  • heidi'nin dedesi  (12.01.20 22:54:03)
Sarmisakli seyler bana iyi geliyor

  • nax  (12.01.20 23:00:41)
yagli ve sekerli seyler tuketme, soda + limon yardimci olur mideni rahatlatmaya.

  • vogojin  (12.01.20 23:02:53)
Alka seltzer işi yarıyor evet ama dikkat etmek lazım, alkolle birleşince mide kanaması vs gibi sorunlara yol açabiliyordu sanırım

  • savidan  (12.01.20 23:22:31)
Su
Suuuu
  • otopsicocugu  (12.01.20 23:34:14)
Alka seltzer +1. Bol su

  • elitoangelito  (12.01.20 23:39:17)
yoğurt ve soda. mayalı yiyeceklerden 2 gün uzak durun.

  • only the strong survive  (13.01.20 00:15:02)
Aksamdan kalmayi aksamdan cözmezseniz o is zor.

Ben artik cok alkol tüketecegim aksam, alkolle birlikte mutlaka en az 1 litre olmak kosuluyla su tüketiyorum. Yatmadan da varsa alka seltzer ve agri kesici atiyorum sabah nispeten cok daha dinc kalkiyorum.

Yatirim tavsiyesidir mutlaka deneyin.

Onun haricinde arkadaslarin dediklerine katilmakla beraber proten alin mutlaka, bir nebze olsun yardim eder.
  • bosver nicki  (13.01.20 00:27:13)
@bosver alkol ile alca ya da aspirin beraber tüketildiğinde zehirler. Dikkatli olmakta fayda var..

Benim için de akşam olabildiğince su ile beraber alkol tüketmek. Eğer tüketmeyi unuttuysam sabah bol su ile alca + maden suyunun içine limon ve powerade ile artistik final. 15 dakikada tekrar yeni bir geceye hazırsın ^^
  • denizmaniaherif  (13.01.20 08:37:43)