[]

drakula ve veblen için hangi yayınevi/çevirmen

Aylak Sınıfın Teorisi Thorstein Veblen / 2 yayınevi var. Urzeni'den çıkmış çevirmeni Cumhur Atay.
Yayınevi hakkında hiçbir fikrim yok. Çevirmen ise 20-25 kitap çevirmiş. iletişim ve otonom falan da var bunların içinde.
Diğer yayınevi Heretik. Bunu da duymadım. İki kişi var çevirmen.
Hüsnü Bilir , Eren Kırmızıaltın. İkisinin de bütün çevirileri aynı yayınevi, toplamda 10 tane çevirileri var.

Hangisini seçelim?

Drakula da ise seçenek çok daha fazla.
Ayrıntı, Can, İtihaki, Yabancı, Alfa
İthaki ve Yabancı da çevirmen aynı. Niran Elçi. Çok fazla çevirisi var. Çoğu ithaki.
Can, Zeynep Bilge. Pek çevirisi yok sanırım.
Diğerlerine bakarken kayboldum.

Hangisini seçelim?

 
İkincisi için; can'dan şaşmayın.


  • osuran imam  (12.01.20 22:16:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.