[]

saglikli pilav tenceresi onerisi

merhaba,

annemin granit tenceresi cizilmis, yeni bir pilav tenceresi almak istiyor. maksimum 26 cmlik bir tencere istiyor.

seramik, granit, titanyum kaplama derken benim kafam iyice karisti. wmf'in bir modelini(fusiontec) begendik ama hem 28 cm hem de 1000 tl oldugu icin yuh diyerek uzaklastik.

bu konuda bir bilginiz var mi? beni aydinlatir misiniz?

 
Tefalin geniş titanium olanlarından kullanıyorum, 26 cm, memnunum. Aslında dibi tutmasa dökme tencerede daha iyi oluyor ama dibi tutmadan yapmayı beceremedim.


  • panamera  (12.01.20 23:23:29) 
araştırırken benim de içim sıkılmıştı, tüm kaplamalar soyulduğunda zararlı gibi bir sonuca ulaştım. soyulmazsa problem yok.

annem pilav için yıllardır çelik tencere kullanıyor. ben de ona benziyor diye şunu aldım, annemin tenceresine göre tabanı daha ince ama eh işte yine de fena değil:
www.ikea.com.tr
  • esther  (13.01.20 00:25:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.