[]

Macbook Pro Hdmi Ara Kablosu olan? ya da baska fikri olan?

Laptop'un ekrani tamamen gitti (pembe ekran hatasi)

Arkada goruntu var,bilgisayar calisiyor ama ondeki pembelik yuzunden hic bir sey gorunmuyor. Haftaya Cuma gunu randevuya kadar icindekileri harddiske aktarmam lazim. (hem de find my apple'i kapatmam gerek)

ozetle; istanbul'da elinde type-c hdmi ara kablosu olan (1 gun icin) ya da farkli bi fikri olup paylasan olursa sevinirim.

tek bir aktarim icin 500 lira vermek istemiyorum ara kabloya cunku hic kullandigim bir aparat degil.

 
eğer yanlış anlamdıysam böyle bir şeye ihtiyacın var.

(git: urun.n11.com )
ben bunu kullanıyorum. basit ve ucuz. daha ucuzları da var.
  • scudman1  (12.01.20 21:00:58 ~ 21:01:25) 
Ben de gittigidiyordan aldım yakın zamanda dönüştürücü 20 tl vardı yoktu


  • mirafiori  (12.01.20 21:02:48) 
neden 500tl veriyorsun anlamadim. su kablo isini gorur

www.hepsiburada.com
  • crucio  (12.01.20 21:03:29) 
@scudman
bu type-c giris mi? resimde ucu kalin gorunuyor sanki :/ eger oyleyse iyiymis

  • brkylmz  (12.01.20 21:03:30) 
@crucio
bu isimi cozer. eyv herkese :)

  • brkylmz  (12.01.20 21:05:00) 
benimki mini display port diye geçiyor. type c içinde dönüştüren basit bişey vardır sanırım. ekrana zaten yeni pc parası gömeceksin bunun için 500tl verme.


  • scudman1  (12.01.20 21:05:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.