[]

nescafe dolce gusto doldurulabilir kapsül kullananlar?

plastik ve metal olanları var. kullanıyor musunuz memnun musunuz? metal olanı alsam mı diyorum ama 150-160 tl. değer mi bilemedim. işe yaramazsa çöpe gidecek. kullanan arkadaşlar yorum yazarsa çok sevinirim.
 
Ben de düşünüyorum ama makine yazlıkta biraz daha zamanı var. Bence bir tane plastik alıp denemelisiniz. Eğer memnun kalırsanız sağlık için metal olanını AliExpressten sipariş edersiniz. Plastik olanları 35 TL civarına TR de satılıyor. AliExpress'de 7 - 8 TL'ye var ama ücretsiz kargolarda mart ayına teslim diyor. 1 Ay içinde teslim olsun derseniz TR fiyatına yakın oluyor.

urun.n11.com
  • faithless  (12.01.20 15:50:48) 
Metal olandan var. 10kere falan kullandim. Baslarda iyi yapiyordu ama sonrasinda duzgun kapanmamaya ve cevreden tasmaya basladi


  • nax  (13.01.20 09:08:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.