[]

Bir başka entry'e bkz vermek

şöyle birşey olsun istiyorum;

mesela #17768923 numaralı entry'e bkz vereceğim ancak bunu linklerken entry numarası ile değil de

başlık/yazar adı ile linklemek istiyorum
başlık/yazar adı/entry numarası şeklinde de olabilir problem çıkmaz ama illa yazar adı görünsün istiyorum.

bunu nasıl yapabilirim ?

 
(bkz: pena/@ssg)

Tabi bu sekilde eger o yazarin ilgili baslikta birden fazla entry'si varsa onlar da gozukur, yani basliktaki o yazarin tum enrty'leri listelenir.
  • crown  (11.01.20 17:28:19 ~ 17:31:24) 
evet, bunu biliyordum sadece ilgili entry'e bkz verebileceğim bir yöntem yok mu ?

çünkü aynı başlıkta yazarın çok fazla entrysi var
  • mete kudur  (11.01.20 17:45:43) 
(bkz: basliklarda yazim ilkeleri/@matarama su ko/#17846239)

Not: buradan çalışmıyor ama sözlük içinde bu şekilde bkz verdiğinizde çalışıyor.
  • cern de cayci olmak vardi  (11.01.20 17:53:45 ~ 17:56:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.