[]

İl sağlık müdürlüğüne nasıl şikayette bulunurum?

Usulsüz iş yapan biri var. Bu kişiyi şikayet etmek istiyorum ama ismimin gizli kalmasını istiyorum.

Nasıl bir yol izlemeliyim?


 
cimer'den ihbar kısmını işaretleyerek şikayet ederseniz, kimlik bilginizi şikayetin muhatabına vermezler. denendi. çalışıyor.


  • 9kuyruklukedi  (11.01.20 02:37:10 ~ 02:41:43) 
cimerden rastgele tc kimlikle şikayet etmek mümkün mü?


  • insomniac  (11.01.20 02:42:13) 
e-devletle giriş yapıyorsunuz, cimer sizi biliyor ama ifşa etmiyor. 3 seçenek vardı, sadece ihbar seçeneğinde gizliyor şikayetçinin bilgisini. dedenizin e devlet şifresiyle falan yapabilirsiniz tabii :D


  • 9kuyruklukedi  (11.01.20 02:44:15) 
Her türlü ifşa oluyorsunuz. En iyisi ankesörlüden telefonla ihbar etmek. Çok yakın zamanda 3 4 kişiyi böyle ifşa etti cimer, adamlar hastanelik oldu dayaktan.


  • Tears of Devil  (11.01.20 10:03:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.