Elektrikli soba tavsiyesi

Küçük bir odayı ısıtmak için kullanılacak elektrikli soba/ ufo ya da o türden ne olursa :) tavsiye eder misiniz?
Teşekkürler

kral ın sitesinden sipariş ver pestil köme

  • seyyar satıcı  (09.01.20 16:27:43)
Üniversite öğrencisine hediye olarak alıcam, mümkünse az elektrik yakan bir şey tavsiye ederseniz sevinirim. Gönül rahatlığıyla ısınsın ve babası faturaya laf etmesin.

  • mezzosprite  (09.01.20 16:39:54)
Bu ufonun Allah belasını versin. Az yakıyor falan filan diye bi yalan attı. Hala insanlar böyle birşey olabilir sanıyor. Bakın kardeşim bu elektrikli ısıtıcıların hepsinin ısı üretme yöntemi ve verimi aynı ( klima dışında)

  • prizmatik  (09.01.20 16:51:21)
Öğrenciye bence en güzel yağlı radyatör gider. Ders çalışırken dizinin yanına çeker, yakma yanma derdi olmadan ısınır.

  • prizmatik  (09.01.20 16:55:18)
Bizde alf var. Ona bakabilirsiniz.

  • Sonsuzluk ve Bir Gün  (09.01.20 16:57:13)
ufo yerine yağlı radyatör alınabilir.

ufo insanın önünü pişiriyo, arkasını donduruyo. radyatör öyle değil.

radyatör ufoya göre ciddi konforlu bişey.

öte yandan bununla da uğraşmak istemezseniz migrosta satılan 60 70 liralık fanlı ısıtıcılar var, onlar da iş görüyor, ufodan daha kullanışlı benim için.

sadece odayı ısıtmak olarak düşünme, şimdi sigara içen bir insansa, odanın yalıtımı kötüyse, cam altlarında 2 parmak boşluk varsa odayı değil anca kendini ısıtma durumuna geçecek.

eğer sade kendini ısıtma derdindeyse o zaman ufo burada işe yarar bak.

kumtel marka ama ufo görünümlü infrared ısıtıcı aldım, 3 defa ampül yaktı, ampülleri de çok ucuz değil, ufonun böyle bir olayı da var.

kış sezonunda olduğumuz için soba fiyatları tavan yapmıştır, ikinci ellerden yağlı radyatör bakabilirsin sağlam bir marka.

tabi denemek şartıyla
  • hem şişko hem deli  (09.01.20 17:10:26 ~ 17:15:49)
www.hepsiburada.com

Bu nasıl sizce?
  • mezzosprite  (09.01.20 17:32:42)
Elektrikli ısıtıcılarda "az elektrik yakan" diye bişi pek yok ne yazık ki.

örn. linkteki radyatör 2 numaralı ayarda 1000 W. günde 8 saat çalıştırılsa

1*8*30*0,7102 (gazelektrik.com)
= 170,448 TL'lik elektrik harcar.

en düşük ayarda,

0,4*8*30*1,7102 = 68.1792 TL elektrik harcar, ama ısıtır mı, bilemem.

kw x saat x gün x 1,7102 formülünden, diğer cihazların ne kadar yakacağını hesaplayabilirsiniz.
  • cern de cayci olmak vardi  (09.01.20 17:54:55 ~ 18:00:20)