[]

hediye sorusu?

Arkadaslar,
Almanya`ya calisma grubuna 10 kisi icin yemelik birseyler götürecegim, baklava, börek, pismaniye, lokum, findik ezmesi aklima gelenler.
lokuma ve pismaniyeye dedem üretici oldugu icin para vermeyecegim :).
ufak bi mutfak var, birisi birsey getiriyo ve orada yeniliyor.

gruptakileri taniyorum, bana da cok yardimci oldular, o yuzden guzel seyler goturmek istiyorum. ben simdiye kadar onlara birsey yapmadim, hep onlarin aldiklarindan yedim ama bu yuzden saglam bir sofra kurmak istiyorum. bu konuda tavsiyenize acigim cunku hediye almak yerine kart veririm genelde bu konuda pek iyi degilim.


bir de 3 tane arkadasim var, kadin, onlara hediye almaya karar verdim, sal mi almami tavsiye edersiniz ve nerden alayim? biri evlenecek havlu takimimi alsam diye dusundum.

tesekkurler..

 
lokum al. lokum.


  • yonge and bloor  (09.01.20 16:05:26) 
lokum. bi de peştemal. sahilde falan kullanır illa


  • kveldulv  (09.01.20 16:10:11) 
peştemal + zeytinyağı sabunu


  • lcha  (09.01.20 16:12:41) 
lokum al


  • yonge and bloor  (09.01.20 16:19:49) 
Ben dün kendim börek yapıp götürdüm, “ach so, demek börek buymuş” dediler, çok beğendiler. Baklava da aynı tepkiyi verdirir diye düşünüyorum. Lokum ve pişmaniye de götürmüşlüğüm var aynı gruba ama sonradan Almanya’da da kolaylıkla bulunan şeyler olduğunu görünce biraz üzüldüm. Yine de getir tabi madem bedava :)


  • mezzosprite  (09.01.20 16:25:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.