7 aylık bebek için hangi bölüme gitmeli

öncelikle selamlar saygılar sunuyorum

7 aylık bebeğimizi normalde takip eden bir çocuk doktorumuz var tabi ama şu anki sıkıntımız biraz daha dermatoloji ile alakalı. egzema olduğundan şüphelendiğimiz şeyler var, annesinde de egzema var çünkü, dayısında, anneannesinde de var. kalıtsal bir şey anladığım kadarıyla.

neyse, bu sorun için her zamanki doktoruna mı götürsek, normal cildiyeye götürsek bebek için bakarlar mı? yoksa çocuk cildiye uzmanı mı araştırmalıyız?

istanbul avrupa yakasında doktor tavsiyesine de açığız bu arada.

teşekkürler

@kingcyrax, çocuk doktorundan memnunuz yalnız dermatoloji uzmanına görünmek mi gerekir diye düşünüyoruz, eğer dermatoloji uzmanı tavsiyesi varsa değerlendirmek isteriz. teşekkürler yine de.

  • emfuzi  (09.01.20 13:42:52)
anasında var, dayısında var, egzama olduğunu düşünüyoruz diye kendi kendinize düşünmeyin. kendi doktorunuzdan memnunsanız önce kendi doktorunuza gösterin. cildiyeye yönlendirecek kadar ciddi, çocuk doktorunu aşan bir durum varsa zaten yönlendirir.

  • kibritsuyu  (09.01.20 13:49:59)
böyle durumlarda kendi doktoruna götürün ve durumu aciklayin.
o zaten yönlendiriyor ya da merak etmeyin diyor.

  • cedex  (09.01.20 18:23:49)