[]

İstanbul Yakınlarında Haftasonu Kaçmalık Mekan, Otel?

İstanbul'da yaşıyorum. Eşim ve ufaklıkla beraber haftasonu bir yerlere kaçalım diyoruz? Kartepe, Uludağ haricinde önerebileceğiniz neresi var? Çanakkale etrafı nasıl olur sizce?
 
amasra? sapanca?


  • benaslinda  (08.01.20 16:30:28) 
yalova-termal
abant- ( abant palas )

  • jamswety  (08.01.20 17:46:30) 
çanakkale hotel caeli. geçen sene şubatta gitmiştik. baya güzel. çocuk parkı falan da var dışarda. şarap üreticisi aynı zamanda. spası da baya iyi. yemekleri mükemmel, mutlaka sabah akşam kahvaltısı alın.


  • kveldulv  (08.01.20 17:50:43) 
şile tarafında ufak butik oteller var, aile ile birlikte güzel olabilir.


  • selam  (08.01.20 17:58:59) 
çanakkale güzel olabilir ama otel bilmiyorum orada. biz geçen sene büyük abant oteline ve sapanca güral a gittik. büyük abant otelini çok sevdik sakin ve köklü bir otel. güral da fena değil ama hem çok pahalı hem de aşırı derecede çocuk vardı (gerçi sizin de ufaklık varmış). spa havuzu da kişi sayısına göre küçüktü şezlong için zor yer bulduk. ama elbette otelin konumu yeşilliği ve yemekleri harika.


  • muslugubozukhayrat  (08.01.20 18:03:47) 
Tirilye benim cok hoşuma gitmisti ama uzun zamandir gitmedim populerlesip cirkinlestiyse bilemem.


  •   (08.01.20 19:42:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.