[]

apple watch gibi kaliteli akıllı saatler

apple watch gibi kaliteli akıllı saatler arıyorum, apple watch çok pahalı ama uygun birşey olursa hem android hemde ios farkı olmaksızın.

Çünkü yaşlı bir bireye alınacak ve sağlık kontrolü vs. olması lazım.

www.uplifers.com

Suradaki özellikler hayat kurtarıcı ihtiyacı olana lütfen bildiklerinizi yazar mısınız?

 
Butce kisitliysa Series 3 ya da 4 alabilirsiniz. 5'in ekg ozelligi TR de calismadigi icin para gommeye hic gerek yok. Surekli acik ekranin da yasli birinin ihtiyacini goreceginin sanmam.

Series 1'den beri kullaniyorum ve su anda series 5 kullaniyorum. Acikcasi gence guzel saat de yasliya ne katar bilemedim. Bir tek dusme olayi falan vardi sanirim ama adam dustukten sonra dustugunu bilsem bana ne katacak onemli olan tekrar kalkmasi. Walkie talkie mi kullanacak ne yapacak yani bilemedim.

Butceniz varsa series 5 alin gecin. Ama hayat falan kurtaracagini dusunmeyin. Saat iste. Fazla bel baglamamak lazim.
  • ozdek  (08.01.20 18:47:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.