[]

erkek bakım kiti

Philips BG2028/15 Bodygroom kullanıyorum ama sorun vermeye başladı. şarj ettikten sonra çalıştırmak çok zor, keyfine göre çalışıyor.zaten ömrünü doldurmuş gibi - mart 2015te almışım.

yeni bir erkek bakım kiti arıyorum, şunları buldum :
www.amazon.com.tr

bu daha mantıklı geldi.
www.amazon.com.tr

tavsiye ettiğiniz, memnun olduğunuz başka bakım kiti var mı ?

 
O omrunu tamalamis hocam, normaldir. Iyi bile gitmis.
Philips 7720 tavsiye ederim.

  • stavro  (05.01.20 18:58:39) 
7720 Güzeldir muhtemelen ben Braun MGK7020 kullanıyorum, memnunum.


  • atom karincanin torunu  (05.01.20 19:33:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.