[]

Philips lazer epilasyon cihazı

Kullanan var mı? Sonuçtan memnun musunuz? Ne kadar süre kullandınız? Epilasyona gitmekten daha mantıklı der misiniz? Çok pahalı çünkü epilasyona gitmek :(
 
Lazer epilasyon işlevi görmüyor o tamamen. Adını hatırlamıyorum şu an ama uzun süreli ağda gibi bir fonksiyona sahip sadece, araştırırsanız görürsünüz. Tavsiye etmiyorum bu açıdan, paranız ve emeğiniz boşa gider uzun süreli bir şey istiyorsanız. En mantıklısı düşük bütçelerle bölge bölge buz lazer yaptırmak.


  • wmeh  (05.01.20 18:35:59) 
nisandan beri kullanıyorum, memnunum. beklentim lazere gitmekle aynı sonucu almak değildi, almadım da zaten. parasından değil de tamamen mahremiyet nedeniyle epilasyona gitmiyorum, başkasına yaptıramam, ondan benim için çok mantıklı oldu. sonuçtan da bayağı memnunum, ama herkeste aynı etkiyi göstermiyormuş. normalde de az ve seyrek çıkar kılım tüyüm zaten, şimdi çıkma sıklığı da çok azaldı aylarca çıkmıyor. ama tamamen bitmiyor tabi.


  • pati  (05.01.20 19:04:46) 
Hiç memnun değilim, satılığa çıkardım hatta. Tamamen bitirmiyor zaten, dökülenler de tekrar çıkıyor hormon değişimine bağlı olarak.


  • hold short of the runway  (06.01.20 00:29:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.