[]

İnternetten dambıl seti almayı düşünüyorum

Tecrübe edeniniz var mı bunu? Çoğu dandik görünüyor. Decathlonunkilerden bile şikayetçi millet.
 
İnternetten dambıl seti almayı düşünmeyi mi tecrübe edenimiz var mı? Tecrübe edenimiz ne demek?


  • diffarentiationation  (05.01.20 15:37:04) 
Ben zamanında aldım. Alacaksan Demir olanlardan al. İnternette satılanlar genelde içi kumlu olanlar. Ama o kumlar 1 ay içinde akmaya başlıyor.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (05.01.20 15:45:21) 
ben aldım, ağırlıklar demir değil, kum dolu plastikler, ondan hariç bir sıkıntısını görmedim.


  • selam  (05.01.20 15:47:54) 
decothlonda seti var git demir olanından al .geliştikçe ağırlık ekleme şansın olur.kumlular hem boşa yer kaplıyor hem patlayabiliyor sızdırıyor filan demir döküm iyidir


  • birdposing  (05.01.20 16:20:32) 
Hangisini alacağına karar verip onun linkini koysan daha net cevaplar alırsın.
Ne alacağını bilmeden nasıl yardımcı olalım.
Mesela küçük ağırlıklarda kumlu plastik ağırlıklar daha kullanışlıdır.
  • Mirket  (05.01.20 16:24:25) 
Sıfır şikayetli ürün hiç görmedim. Decathlonunkilerden var bende. Arada ağırlık bağlayan vidaları gevşiyor. Başka sıkıntısını görmedim.


  • baal  (05.01.20 16:35:32) 
@baal normalde çoğu ürün 3-4 puan arasında iken dambıl 1.2 veya 2.1 puan almıştı Decathlondanda. Vidalar 6 kilo taşıyor ama sette 10 kilo var diyenler falan var.


  • mezarkabul  (07.01.20 20:27:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.