Tamamlayıcı sağlık sigortası

Merhaba. Son bir ay içinde tamamlayıcı sağlık sigortasını yenileyen varsa poliçe ücretinin kaçtan kaça çıktığını öğrenebilir miyim? Benim dördüncü senem olacak ve yüzde 30 zam yapmışlar. Bana özel bi zam mı merak ettiğim için soruyorum. Son poliçe döneminde iki gün hastanede yattım hiç muayene hakkı kullanmadım. Hakkım var diye gerekli gereksiz özel hastaneye gitmediğim halde bu kadar zam gelmesi normal gelmiyor. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
Bilgiler: Sigorta şirketi AXA, yaş 37. Tam aklıma değil ama geçen seneki ücret 1100 civarı, şimdi teklif ettikleri 1450 civarı

selamlar, aralık'ın son haftası 4 yaşındaki kızıma yaptırdım. senin durum ile aynı, onun da dördüncü senesi. geçen sene hiç hastaneye gitmedik, hiç tahlil yaptırmadık, hiç poliçeyi kullanmadık (çok şükür). buna rağmen geçen sene 850-900 bandından bu sene %10 indirimli 1100 lira tuttu. bende biraz araştırdım ama genel olarak bir zam geçirmişler. tabii bizimki çocuk olunca seve seve ödedik.

  • pccopath  (04.01.20 13:24:50)
sağlık enflasyonu %30dan fazla maalesef. bizim şirket poliçeleri bile inanılmaz zamlı.

  • benaslinda  (04.01.20 14:07:55)
Ben kasımda 700 liraya yaptırdım yaş 33 Allianz. Esiminkisinde inanılmaz artış yaptılar onunkisi tam 5500 den 8500 e. Yapan sigortaci bile on kere özür diledi.

  • monkey  (04.01.20 19:03:14)