[]

Sözlük açılıyor mu sizde

Akşamdan beri ne sitesi ne appleri açılıyor
 
Sorun sende.


  • angelus  (04.01.20 11:18:23) 
Sorun wififdaymış ya wifi kapanınca çalışıyor. Wifiyla çalışmıyor. Napacağuk


  • condom kurşunu  (04.01.20 11:30:06) 
Teknik işlerden hiç anlamam ama bi filtre falan var da oraya mı takılıyor acaba, böyle bir şey olabilir diye düşünüyorum ama çözüm hakkında hiçbir fikrim yok.


  • angelus  (04.01.20 11:34:54) 
Aynı durum bende de var. Kablonet wifi dan giremiyorum, mobilden girebiliyorum. Modemi resetledim yine olmadı. Takipteyim konuyu.


  • aykaranlık  (04.01.20 11:59:26) 
Bende de kablonet var sansürlediler mi naaptılar


  • condom kurşunu  (04.01.20 14:24:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.