[]

fitness omuzları ne kadar genişletir?

uzun süre çalışanların omuzlarının ne kadar genişlediği tam anlaşılmıyor vücudun diğer bölgeleri de kaslandığı için. ne derece genişler?
 
Omuz genişlemez, omuz genişliği köprücük kemiğinin uzunluğuyla alakalı bir durum kemik uzunsa omzun geniştir değilse değildir, kas büyümesi görsel olarak "genişlemiş" gibi gösterir sadece, o da omuzlarınla birlikte trapezlerini latissimusunu ne kadar büyüttüğüne belini ne kadar inceltebildiğinle alakalı bir durum o görseli yakalamak için.


  • angelus  (03.01.20 22:48:35) 
ek olarak; aslında trapez'e yüklenmeyip lateral deltoid denen yan omuz olarak bilinen kısmı geliştirmek de bir geniş omuz illüzyonu yaratır.


  • marlonbranda  (03.01.20 23:24:06) 
2'şer cm atsa her omuz toplamda 4 cm civarı genişler omzun. tabi kaslar büyür kemik uzamaz arkadaşların dediği gibi.


  • xrated  (04.01.20 00:38:21) 
deltoidleri ne kadar çalıştırdığına bağlı.


  • we are floating in space  (04.01.20 04:34:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.