Pc Simulasyon Direksiyonu almak ya da almamak

alıp kenara atacağımı bile bile logitech g29 almak istiyorum 1.600-800 tl civarı. daha uygun fiyatları olanlar için oyuncak diyorlar hiç yanaşmıyorum. fakat bunu da alınca hevesim geçecek gibi hissediyorum. ortada kaldım, direksiyon hiss verecek ucuz yollu bir alternatif yok mudur. akıllı telefon appi dışında bir şey?

Bende G27 var.G29 dan bi eksik tarafı yok,hatta artısı shifter ı da var(29 da ayrıca satılıyor)...Ets2 oynamak için almıştım.İkinci el g27 bakabilirsiniz,en azından satmak istediğinizde kaybınız olmaz.Daha aşağısı gerçekten oyuncak olur.

  • arenas  (03.01.20 18:51:56)
dirt rally oynayacaksan al. adamlar direksiyon ile oynamak için yapmışlar.

  • nothing in my way  (03.01.20 19:24:36)
İkinci el alabilirsin satılıyor

  • basond  (03.01.20 21:05:12)
Mobil edit yani hevesin geçince satabilirsin demek istedim

  • basond  (03.01.20 21:06:09)
driving force gt manuel vites istemiyorsan bu hususta en ucuz çözümdür hocam. 400-500 civarına satılıyor ikinci el sahibinden de falan. ben de senin kafandaydım ama hevesim geçmedi deli gibi oynuyorum 2 yıldır. aradığın direksiyonda şu özellikler şart onu söyleyeyim;

-sadece f1 oynamayacaksan kesinlikle 900 derece olmalı.
-force feedback olmalı.
-adam akıllı masaya sabitleme mekanizması olmalı.

bu hususlara uyan en ucuz direksiyon dfgt.
  • syozkn  (03.01.20 22:02:15)
Mobildeyim kaydedemedim. Takip

  • mirafiori  (04.01.20 22:25:41)
Bu aralar bu kanali ve abiyi takip ediyorum; ki kendisi gercek yaris pilotu. Tam da sizin sorunuza cevap veren videoyu yeni yayinladilar. Guzel noktalara deginiyo. Videonun altina yorum da yapabilirsiniz, cevapliyo.

(git: youtu.be )
  • bir3iki7  (04.01.20 22:44:20)