tatil için otel ya da yer önerisi arıyorum

selamlar,

31 mayıs - 6 haziran arası denize girip çıkınca dışarıda donmayacağımız bir yer arıyoruz -yani deniz soğuk olabilir ama hava soğuk olmasın. ağustos ayında assos'ta bir hafta hasta yatmışlığım var :( -. yurtdışı da olabilir ama kurlardan dolayı türkiye daha tercihimiz. marmaris, datça, dalaman, fethiye, ölüdeniz, kaş, kemer, antalya, belek, side, alanya belki anamur da olabilir bilemedim, yani denizden çıkınca bu tatil yörelerinde donar mıyız bahsettiğim tarihlerde? (anamur'a küçükken gitmiştim, yolu çok kötüydü, o travma yüzünden çok cesaret edemiyorum :/ ) başlıkta da belirttiğim gibi, otel de olabilir, yazdığıma benzer yerler de olabilir aklıma gelmeyen.

öneride bulunacaklara şimdiden teşekkürler.

Manavgatta nisan sonu gibi denize giriyoruz. gayet sıcak oluyor.

  • denklemci  (03.01.20 08:49:37)
akdeniz bahsettiğiniz tarihlerde gayet sıcak olur. kuşadasından yukarısı serin oluyor yazın dahi. anamur yolu hala kötü ama eskisi kadar değil bu arada. anamur'un doğusundan geliyorsanız birçok tünel açıldı.

  • givemesomesubstance  (03.01.20 09:32:03)
güney ege didim bodrum marmaris datça akdenizde üşümezsiniz.

  • mikahakkinen  (03.01.20 10:50:15)
fethiye+1
kıbrıs belki?

  • gergedan  (03.01.20 10:50:47)