[]

çorba koyulan termosun yıkanması

www.ikea.com.tr

şu ürüne çorbada koyuluyormuş, ve bakım bölümünde sadece elde yıkanır diyor

pek elin gireceğini sanmıyorum, ağzı dar görünüyor

fikri olan var mı?

evde bir iki tane termos var onlarda denedim el girmesi mümkün değil

 
elde yıkanır derken makineye atılmaz manasında

şunu alıp kullanbilirsiniz

www.ikea.com.tr

isveç'te millet süngerden çok şu aşağıdaki fırçaları kullanıyor
images.boxon.com

çorba zaten sıvı olduğu için kabı içinde kurumadıkça kolay yıkanır, üstteki fırça iş görür. kimisi 2. resimdeki fırçayı diğer bulaşıklara da kullanıyor gıcık oluyorum ben tabii, sünger gibi olmuyor.
  • senolll  (03.01.20 02:45:47) 
çok teşekkürler


  • tamamhosdiyonda  (03.01.20 02:51:28) 
El girmesine gerek yok ki sabunlu su ile calkalayabilirsin


  • elorelia  (03.01.20 08:44:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.