[]

Ufuk acici köse yazilari

Son zamanlarda hep ayni medya organlarinda gezip duruyorum, hep ayni yazarlari okudugumu farkettim. Gündemdeki veya gündem disi konular hakkinda (politika, dünyanin gidisati, son teknolojiler ve insan hayatina etkileri tarzi) ufuk acici, kisa veya uzun köse yazilarinin bol oldugu kaynaklar ariyorum. Sevdiginiz, takip ettiginiz yazarlardan, veya bol sayida ilginc köse yazisinin bulundugu websitelerden örnekler verebilir misiniz? Yazilar Türkce veya Ingilizce olabilir.
 
fatih yaşlı var twitter'da takip etmeni tavsiye ederim.

köşe yazısı yazdığında oradan paylaşıyor.
  • tabudeviren  (03.01.20 11:09:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.