30 yas erkek 40 yas kadin

Boyle bir iliski olur mu? Dinamikleri ne olmalidir. Erkegin kadini etkilemesine sebep cazip ve cekici bir isi karizmasi var. Kadinin da erkegi etkilemesine sebep, genc bir ruhu ve durusu var. Erkek kadina hayran, kadin erkege ilgi duyuyor. Yas farki 10, kadin buyuk. Ne olur n olmaz burada?

Olabilir. Kişilere bağlı çok.

  • levpontryagin  (02.01.20 21:17:49)
J r r
Kim icin sorun olur?
Kadin 40 gostermiyor. 36 37 cok cok
  • belki lazim olur  (02.01.20 21:18:28)
takılırdım ama evlenmezdim yüksek ihtimal.

  • jelly bear  (02.01.20 21:23:20)
Bu bilgiler ile olmaz demek yanlış. Olabilir tabi ki ama ne sorunla karşılaşır bilemem.
Çocuk önemli ise bu sıkıntı olabilir. Onun dışında her ilişkide sorun olur, beraber sorunları çözebilecek iseniz tamam işte. Yaş farkından ziyade insanlar önemli.

  • kisa  (02.01.20 21:27:06)
gayet olur bence.

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (02.01.20 21:28:42)
Ben 32 iken 43 yaşında kadınla takıldım (baya da ciddiydi).

Olmaz diye bişi yok yani. Evlenebilirsin de.
  • Avoiding The Puddle  (02.01.20 21:38:01)
40'ına yaklaşan bir kadın olarak cevabım: çok yorucu olurdu çekemem. höff sorusu bile darladı. ama kadının geçmiş ilişkisi temizse hevesi vardır belki, yetişir 30'a.

  • for day to break  (02.01.20 22:09:28)
Tam tersi durum hic sorgulanmazken kadin yasca buyuk olunca neden sorgulaniyor.

Ben gayet olur goruyorum bu arada
  • Flipsflops  (02.01.20 22:14:23)
Benim var böyle bildiğim bir ilişki, üstelik erkek 27 ve kadın 43. Birbirlerine deli gibi aşıklar, inanılmaz bir ilişki gerçekten. Tek sorun kadınının hemen evlenip çocuk yapmak istemesi. Birkaç ay önce adama çok baskı yapınca ve adam olumsuz yanıt verince kadın ayrıldı bir ara, sonra tekrar barıştılar adamın ısrarıyla. Şu anki durumu tam bilmiyorum, birlikteler ve mutlular ama böyle ilişkiler ciddi olsa da sorunlu oluyor kısacası.

  • kahveci  (02.01.20 22:15:35)
Böyle evlenen tanıdığım var, çeyrek taktım insallah boşa gitmez :). Şimdilik mutlu görünüyolar.

  • kendi helvasını kavuran zombi  (02.01.20 22:29:57)
olmuyo. bende denedim. tecrübeyle sabit.

  • baldan kaymak  (03.01.20 00:03:31)
Olur yahu takilirsiniz gayet guzel. Gittigi yere kadar. Bazi 40liklar adamin aklini aliyor:)

  • stavro  (03.01.20 00:15:04)
30 yaşındaki biri de çocuk değil a.

  • d max  (03.01.20 11:08:57)
eğer teyze kendine iyi bakmışsa, sıkı ve diriyse güzel seks döner. başka bir şey olmaz.

  • yardım edin  (03.01.20 11:37:55)
evlilik olmayacaksa olur.

  • tabudeviren  (03.01.20 21:28:08)
Çok sevdiğim bir hocam var.kendisi 42 yaşında,erkek arkadaşı 25.gördüğüm kadarıyla birbirlerine çok aşıklar ve her şey yolunda gidiyor.planları nedir bilmiyorum (evlilik vs.) ama yaşın ilişkide önemli olmadığını düşünenlerdenim.

  • Frances  (03.01.20 22:55:59)