içinizdeki yazarı ortaya çıkarıp bana yardım edin?

animasyon için bir fikrim vardı ve onu düşünüyordum. dedim şundan bir animasyon yaratayım ve klasik bir animasyon filmi modunda hikaye olarak yapmaya karar verdim.

ortalıkta bir kriz oluşuyor. kriz en sonunda çözülüyor şeklinde.

çok önemli iş yapan bir grup küçük elften bir tanesi masasını terk ediyor ve bunun üzerine bütün operasyon tehlikeye giriyor. yanında çalışan kişiler de bunu görünce telaşa kapılıyor. alarmlar çalmaya başlıyor çalışılan yerde. bu elfi aramaya koyuluyorlar ve elf kardeşimiz de tuvaletten çıkıp yerine geri gelince herkesi telaş içinde görüyor. o da telaşlanıyor. bu kriz nasıl çözülür? herkes yerine oturamayacak kadar telaşlı bir durumdalar şu an hepsi.

elfin rüyasıymış

  • lcha  (02.01.20 16:48:32)
Hocam elf dediğin zeki olur sizinkiler biraz salak. ama görme engelli elflerden oluşan bir ekip olsa ilginç olabilir :D

  • bahoho  (02.01.20 16:49:21)
hahahaha bizimkiler biraz salak evet. biraz da telaşlılar. ama lotr elfi değil yani küçük yeşil cin gibi bi şey işte :D onlar biraz daha safçıklar o yüzden onlara uyuyor bence...

  • viyana kangurusu  (02.01.20 16:50:26)
Elfi değilde başkasını bekliyorlarmis ve o da elfin arkasında görününce herkes bir ohh çekip yerine oturur?

  • etna  (02.01.20 21:21:32)
yakın planda saat, son saniyenin de atmasıyla 12yi gosterir ve öğle arası molası başlar. saniye 12ye vurur vurmaz telas yerini anlamsiz bir dinginlige birakir. kimisi kocaman kupasinda kahvesini yudumlamaya baslar, kimisi telefonunu cikarip date uygulamasinda saga kaydirir kimisi de aralarinda gayriciddi sohbete tutusur. buyuk bir kısmı da deminki tuvaletin kapisinda sıra olmuştur. yeniden yakin planli saat sahnesiyle mola biter, sahne telaş sahnesinden -kaldigi yerden- devam eder nokta

  • boyle buyurdum  (03.01.20 02:15:28)