İstanbul'da solo ne yapılabilir

Selam duyuru.

Yeni yıl falan diye radikal değişikliklere gitmeye karar verdim hayatımda. Haftasonu İstanbul'a atlayıp gideyim diyorum ama İstanbul ile ilgim küçükken müzeleri falan gezmem ve aktarma uçuşlarında uğramam, başka pek bir bilgim yok.

Şuraya gitmelisin veya şunu yapmalısın dediğiniz şeyler var mı?

Nelerden hoşlanırsın nasıl bir şey denemek istersin ki?

Mevsim olarak kötü, yürüyerek gezmek can sıkıcı olabilir.
Doğa desen belki bir iki koru yürüyüşü. Yaprakların çoğu dokulmustur ama dökülme zamanı güzel. Olur.
Yemek desen, istanbulda yaşayan için yemek önerisi yapılabilir ama yemek yemek için buraya gelinecek bir şey aklımda yok.
  • kisa  (02.01.20 10:06:58)
Düşündüm de ben olsam mutlaka sirkeciye gider, baharatcilarin oradan geçip mercan yokuşunda her yere göre çıka dükkanlara baka baka kapalı çarşıya doğru yürürdüm. Nasıl her şeyin bukunabikdigine hala şaşırırım.
Sultanahmet te köfte olabilir peşine.

  • kisa  (02.01.20 10:10:13)
Ortalama bir nerd olmayı yeni yeni geçen sene bırakmış, kendini topluma kazandırmaya çalışan biriyim diyebiliriz.

Antika pazarı falan tarzı mekanlar var mıdır acaba
  • aguen  (02.01.20 10:17:09)
  • ezeriko  (02.01.20 11:02:12)
ctsi istanbul modern'de takıl
ctsileri haraç mezat kitap diye açık arttırma kitap satışı var taksimde(facebookta gruplarını bul üye ol) almasan bile şahane event.
yoga kursu bulup, hafta sonu derslerine katıl.
  • jimjim  (02.01.20 13:07:19)