[]

Yardım etmek istiyorum

Selam Romalılar,
Elimden geldiği kadar bir öğrenciye (mühendislik) burs veya kitapları için yardım etmek istiyorum. Allah'a şükür şuan durumum iyi fakat bu durum değişebilir yani düzenli olmayabilir. Miktar biraz düşük olabilir ama öğrenci için fakat en azından küçük bir harçlık olabilir. Asıl istediğim şey ise kesinlikle ihtiyacı olan ve başarılı olan birini bulmak.Hatta gerekirse mentorluk bile yabailirim. Ayrıca vakıf veya platformlara biraz ön yargılıyım fakat sizin bildiğiniz güvenilir bulduğunuz organizasyon varsa söyleyebilirsiniz. Ya da şurdan bulabilirsin dediğiniz bir yer var mı?
Ayrıca böyle durumlar da dikkat edilmesi gerekn durumlar var mıdır? Yasal problemler vs
İyi akşamlar

 
hoca referansı isteyin ve transkript isteyin.


  • OrangeYellow  (02.01.20 00:25:33) 
tercih sizin olmakla beraber, para yapmayın. online yapılabiliyorsa(büyük şehirler için konuşuyorum) yurtta kalıyorsa yurt, okula otobüsle gidiyorsa akbil vb. dolumu yapabilirsiniz.


  • blue eyes white dragon  (02.01.20 00:30:13) 
aylık 150tl düzenli bağış yaparsanız sizin bağışınız ile +1 öğrenciyi burslu okutuyorlar.

her ay 150tl kartımdan çekiyorlar.

tegv.org
  • walter white kilikli  (02.01.20 00:48:56) 
Ihtiyaci olana burs baglamak icin de hoca referansı isteme bence. Tercih senin tabii ki de parasizliktan hem calisip hem okumaya calisan o yuzden dusuk not ortalamali cok insan var ve en cok onlarin ihtiyaci var bursa. Zaten yuksek not ortalamasi olanlar vakifti okul bursuydu vs daha kolay bulabiliyo. Bunun disinda vakiflara ben de guvenmiyorum. Tanidik vasitasiyla bulmak en mantiklisi geliyo.


  • hindistan cevizi  (02.01.20 00:54:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.