[]

Surat kargo gunlerdir kargoyu getirmedi

Yani son dagitima cikarmadilar.
Simdi de iade talebi yaziyor.
Telefon falan acmiyorlar.
Niye getirmediler ve niye iade?

 
Bir sebebi yoktur, ya da bir sürü sebebi olabilir. Sonuçta yıllardır bu kargolardan şikayet ediyoruz ancak değişen bir şey de olmuyor. Razı olacağız :)


  • giovanne  (01.01.20 20:03:03) 
Kargoyu goz gore gore geri gonderiyorlar ya.


  • 000000  (01.01.20 21:23:10) 
Şubeye ilk geldiği gün dağıtıma çıkarmışlardır, adreste bulamayınca şubeye geri götürmüşlerdir. 3 gün bekleme süresi var sonra iade süreci başlıyor. Sabah hemen şubeye gidip iade aracına yüklenmeden alman gerekiyor.


  • uepuey  (02.01.20 00:38:00) 
benim kargoya kaybettik demişlerdi 4-5 gün sonra bulup paramparça getirmişlerdi. sanki bir köpek ısırarak sağa sola savurmuş gibi :) sürat kargo işte normal. takip edip arayıp sormak gerekiyor bir şekilde sürat kargoya bulaştıysanız.


  • HasanK  (02.01.20 02:14:59) 
yakın zamanda başıma geldi.
bir kargo için 3-4 gün boyunca her sabah kargonuz şubeye ulaştı, dağıtım için araca yükleniyor mesajı geldi.
en sonunda kargonuz teslim alınmadığı için iade edildi dendi.
müşteri hizmetlerini aradığımda evde bulamamışlar dedi. öyle bir şeyin olma imkanı olmadığınından bahsedince kayıtlara tekrar bakıyorum dediler ve tatatataaam şubemizde bir karışıklık olmuş, özür dileriz dendi.
sonuç?
kargo ankara'ya, federasyona geri döndü. oradan tekrar kargoladılar. bu sefer işi garantiye almak için eve filan yollamayın şubeden alacağım dedim.
şubeden teslim aldıktan bir gün sonra yine kargonuz şubemize ulaşmıştır dağıtım için araca yükleniyor mesajı geldi.
  • d e j i n  (02.01.20 12:33:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.