tc kimlik numarasından birinin nerde çalıştığı bulunabilir mi?

sigorta girişinden falan? var mı öyle bi şey?

her aklına esen öğrenemez ama öğrenebilecek kişiler var

  • hadsafhada  (01.01.20 16:41:32)
rıza baba ve adamları. bide batman.

  • Tears of Devil  (01.01.20 17:21:43)
rıza baba+1

behzat amirim de görebilirdi teşkilattan atılmasaydı ama devrelerinden birinden rica etse anında tüm bilgileri dökerler önüne.

en basitinden sgk'da çalışan biri girer kurumun veritabanına çalıştığı yerden tut kıdeminden maaşına kadar tüm bilgileri görebilir.

aynı şekilde polis, savcı, hakim vs. istedikleri kişilerin tüm bilgilerine ulaşabiliyor.
  • hadsafhada  (01.01.20 17:32:05)
yani alelade biri gidip de bu bilgileri öğrenemez değil mi? bu kişilerle arası iyi olmadıkça yani

  • pelovann  (01.01.20 17:33:01)
alelade bir kişi öğrenemez ama kimin polis arkadaşı olup olmayacağını bilemiyorsun. benim de polis arkadaşım yoktu. tesadüfen oldu. ama bildiğim kadarı ile kolay kolay bu işlere yanaşılmıyor artık. yarın bir gün baktığı kişi ile ilgili bir durum olursa (hele ki siyasi) sen niye baktın gardaş hayırdır diyebiliyorlarmış.

  • fezagezgini  (01.01.20 18:17:23)