[]

Pasaport yenileme

Pasaportumun günü bitti. Yeni pasaport için başvuru yapacağım ama şöyle bi sıkıntı var. Çok ama çok önemli bir iş için vesikalık fotoğraf gerekiyordu ve yarım saat içinde teslim etmem gerekiyordu evrakları. Benim vesikalık fotoğraflarım da ofisteydi. Yetişmeyeceği için ben de pasaportu açtım oradaki vizelerden bir tanesindeki fotoğrafı kestim ve vesikalık olarak kullandım.
Şimdi asıl soru, pasaportu tekrar çıkartırken bu eski pasaportu teslim edicem ya hani sıkıntı çıkarırlar mı ? Ya da teslim etmeden yeni pasaporta başvurabilir miyiz? 
Kayboldu de
edit: cezasi varsa at yikama makinasina yika oyle git

  • basond  (01.01.20 14:46:16 ~ 14:49:46) 
kayıp deme çünkü kayıp eziyetli bir işlem. olduğu gibi götür bir şey olmaz.


  • helenart  (01.01.20 15:13:31) 
eskisini teslim etmeden de başvurabiliyorsun ama sen götür onu sorun olmaz. açıp bakmıyorlar zaten ilk sayfasını ve kapakları delip veriyorlar. farketmezler bile.


  • hadsafhada  (01.01.20 15:14:34) 
ne kadar bakiyorlar bilmiyorum sahsen ama delip veriyorlar passportu.

baksalar da sanmiyorum sorun olsun. cocuk kesmis dersiniz :D

(yalniz enteresanmis pasaporttan foto kesmek dsfsdf)
  • yoggi  (02.01.20 00:19:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.