Yarın sigarayı bırakıyorum desem

İnanır mısınız? Kimse inanmıyor yahu. Çok mu klişe :D kimsenin inanmaması inat yapmamı sağladığı için iyi oluyor gerçi. Var mı başka bırakan?

ben champixle bıraktım. benim "bırakmama" kimse inanamadı. eşim de hala durup durup "ya inanamıyorum, sen sigarayı bıraktın" falan diyor :)

hayvan gibi içerdim. uyanır uyanmaz arka arkaya yakanlardandım.

şimdiden başarılar.
  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (31.12.19 20:48:35)
inanmıyorum. çok içtin kesin :)

  • baldan kaymak  (31.12.19 20:52:09)
yarın 1 ay oluyor. sonuç: inanırım.

  • han20  (31.12.19 20:54:26)
Daha önce uzun süreli 2 bırakışım var. İlaçsız. Bu sefer başlamamak üzere bırakıyorum ama. @baldan kaymak, içmedim ayrıca. Aylar öncesinden aldığım karar. Evet.

  • kedili bisiler  (31.12.19 20:56:20)
sigarayı bırakmak kadar kolay bişey yok.

sigaranın fiziksel kötü etkileri yanında , psikolojik olarak en kötü etkisi, sanki çok zor bırakılıyormuş, herkes başaramıyormuş, imkansız zor bişeymiş gibi hissettirmesi.

karar verdin mi? verdin

kendine psikolojini hazırlamak için bir zaman hedefi koydun mu? koymadıysan koy, yakın tutma 2 hafta sonra , 3 hafta sonra şu gün gibi.

ondan sonra çat diye bırak gitsin. git bi kilo olips naneli şeker al, zaten 3. günden sonra şekeri de aramayacaksın.

sigarayı bıraktım, çok canm ister sandım, hiç istemedi. çok zorlanırım sanıyordum, hiç zorlanmadım. bu kadar kolay olmasına hala çok şaşkınım.

ilaç falan hiç bişey de kullanmadım, tabi sigarayı bırakmak için devlet ilaçları ücretsiz veriyor diye kulaktan duyma bişeyim var. bırakmak istedikten sonra ilaçlı da ilaçsızda çok kolay oluyor, sana kalmış ilaç olayı yani.
  • hem şişko hem deli  (31.12.19 21:04:13 ~ 21:05:26)
İnanmam, çünkü bırakacak olsan şimdi bırakırdın.

  • mikro patlama  (31.12.19 21:36:44)
dur o igrenc espriyi yapayim da icimizde kalmasin
ohooo daha bir sene var!

neyse birak bence de yeni bir yil yeni kararlar, hayirli olsun
  • exlibris  (31.12.19 21:40:26)
odanı bi yavalandır istersen

  • edgenabby  (31.12.19 22:06:24)
h

  • edgenabby  (31.12.19 22:06:44)
ne birakiyorsun yahu, hayatta keyif aldigin kac tane sey var, neden birini eksiltiyorsun, dewam et, keske bende sewsem ben de icsem, şu boktan dunyada sevdigim birsey daha olurdu yapabildigim tek basima

  • alttaraf  (31.12.19 22:39:18)
bırakıp napıcan sanki.bok gibi yaşıyor sabah akşam işe gidiyorsan sağlıksız besleniyorsan iç.spor yapıyor yediklerine dikkat ediyorsan güzel bir sosyal ortam varsa içme.zaten amk ülkesinde eğlenecek adam yok herkes kafa sikiyor siagara içmeyip napacaksın.

  • birdposing  (31.12.19 22:54:15)
1 saat sonra 365 gün olacak, inanın yapabilirsiniz.

  • halanne  (31.12.19 23:03:00)
5 ay sonra 3 yıl olacak. zor değil. gayet basit. yapamazsın diyenleri dinleme. gayet oluyor.

  • Tears of Devil  (31.12.19 23:20:46)
yapabilirsin. ben yaptım bir anda aldığım kararla bıraktım. sen de yapabilirsin. eksisozluk.com

  • neverlose  (31.12.19 23:26:51 ~ 23:27:45)
Üçüncü haftam bitti. Ben nikotin bandıyla bıraktım, tahminimden kolay oldu bantla. Eğer bırakamadıyanız bantla bir deneyin derim.

  • physcos physcos  (02.01.20 00:36:07)