Ziraat Bankası vadesiz hesabıma gelen parayı keser mi?

Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir freelance bir işte çalışıyorum. İşin sürekli kontrol edilmesi gerekiyor ve bu yüzden ofiste çalışıyoruz. Yol ve yemek paramız Ziraat Bankası hesabımıza yatıyor. Şu ana kadar henüz para gelmedi. Başlayalı 1 hafta oldu, başladığım gün Ziraat Bankası hesabımı verdim, daha doğrusu patron Ziraat istedi. Ödemeleri haftalık yapacağını söyledi. Ancak herhangi bir para gelmedi. Acaba patron gönderiyor da banka kesiyor mu? Kesiyorsa hesap hareketlerinde falan görünür mü veya transfer engeli mi vardır? Yoksa patron mu göndermedi henüz? Hesap hareketlerinde bir şey görünmüyor.

Ben aslında Ziraat hesabımı 2 yıldır falan kullanmıyorum ama kullandığım zamanlarda hesap işletim ücreti falan kesmiyordu ama kendi sitesinde vadesiz hesaptan işletim ücreti kesildiği yazıyor. Bir sürü şikayet de var. Benim asıl derdim bu yol ve yemek parası değil. Projelerimi teslim ettikten sonra gelecek paranın kesilmesinden korkuyorum. Ödemem kesilirse o zaman koyar bana. Bankacılık cahili olduğum için pek anlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

ödemen niye kesilsin ya. patron yatırmamıştır. sana para geldikten sonra havale eft gibi işlemlerden birkaç tl para keser. onun için de kesintisiz bi bankadan hesap açtırıp onun atmsinden paranı yatırırsın. sıkıntısız kullanırsın.

  • glamdr1ng  (31.12.19 16:55:40)
kimse para falan yatırmamış o hesaba.işletim ücreti kesilse bile öyle löp diye yutmaz parayı, hesap hareketlerinden görünür giren çıkan. zaten keseceği 15-20 lira bir şey. otomatik ödeme talimatı verince onu de kesmez.

  • hadsafhada  (31.12.19 17:29:38)