[]

Kurtlar Vadisi ilk 97 bölüm neden başarılı oldu?

Hâlâ izleyen, 10. defa baştan izleyen insanlar var. Bunun altında yatan sebepler ne sizce?
 
iyi oyunculuk değil. Ama ilgi çeken senaryo. Bilindiği gibi baba filminden birçok sahne barındıyor, türkiyede tutan diziler genelde böyle şeyler. çukur da mesela tuttu, o da aynı mantıkla ilerliyor. fikir ''uyarlama'' ile. Burada anahtar nokta birebir uyarlama olmayacak. ülkenin o zamanki ''konjonktür''üne uygun bir senaryoya, y.dışında tutan başarılı sahne ve senaryo fikirlerini harmanlıyorsun ve 'hop' it's magic.

Yani temel bi' izleyiciyseniz ve doğru zamanlamada doğru senaryo alıntılamaları yapabilirseniz oturun birşeyler yazın ama hızlı yazın zamanı kaçmasın türkiye izleyici kitlesi hepsini izler. sanki efsaneymişcesine. çukurun senaryosunu okumuştum da ''evlerden ırak'' demiştim fakat ben haksız çıktım dizi tuttu.ben eskiden iyi senaryo ve güzel efektler izlettirir diyordum ama malesef insan öznesi, daha doğrusu kalabalık insan öznesini hesaba katmayı bilmiyormuşum. Acun mesela benden iyi biliyor.

sadece çukur değil tutmuş çoğu dizi, daha doğrusu benim devrimde tutmuş çoğu dizi bunun örneği.

ezel dahil.
  • mete kudur  (30.12.19 19:14:20 ~ 19:17:25) 
(bkz: kurtlar vadisi/@senaryocu)

şunu okuyun, sorunuzun cevabını uzun uzun yazmış.
  • kibritsuyu  (30.12.19 19:44:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.