aldığınız / size alınan son hediye?

sevgili eş dost fark etmez, ne aldınız ya da ne alındı? arkadaşıma ve sevdiceğime hediye alacam ama karar veremiyorum, sizin tercihleriniz ya da arkadaşlarınızınkinden yola çıkarak karar vermek istedim.

çok teşekkürler şimdiden. tikler gelecektir.

not : rastgele hediye tavsiyesi de olur

Seiko SEIRPD37J
Çok mutlu oldum.

  • kisa  (30.12.19 15:22:04)
Bugün oğluma ateşte yapılan el yapımı camdan jaguar heykeli aldım. Arkadaşıma yılbaşı kapı süsü. 4 yaşındaki yeğenime amigurumi bebek.

  • deer hunter  (30.12.19 15:22:29)
en son fular hediye edildi.

  • candide  (30.12.19 15:24:56)
En son ailem doğumgünüm için bir kazak ve gömlek almışlardı

Ben de en son kardeşime seveceğini düşündüğüm bir resmi (şuradan: www.instagram.com ) çerçeveleyip vermiştim.
  • peki madem  (30.12.19 15:57:49)
paspas

  • lcha  (30.12.19 16:12:30)
etkinlik bileti hediye ettim en son. tiyatro ve konser. bazı popüler etkinliklere güzel yerden bilet alırsan, hoş bir armağan oluyor.
bana da içine şeker ve çikolata doldurulmuş iki tane al yapımı süsleri olan kavanozumsu bi şeyler geldi. masada duruyor, atıştırmalık koyuyorum içine, görünümü güzel.
instagramdaki el yapımı ürün satan bazı hesapları takip ediyorum. fabrikasyon bir hediye vermek istemiyorum genelde. amigurumi oyuncak da çok aldım.
  • lovemyself  (30.12.19 18:26:13)
Ben de biletix hediye çeki aldım, gönlünce eğlensin. Hediye tavsiyesi : pegasus hediye kartı. Seyahat çok güzel hediye :)

  • tss  (30.12.19 19:51:53)
swarovski'den bunu aldım:
www.gunkutsaat.com

Bana adidas sweatshirt alındı.

*bana hediye almak isteyen olursa, jordan 1 bloodline alabilirsiniz. Teşekkürler
  • eazy  (30.12.19 20:04:03)
kaft'tan çanta ve t-shirt alındı bana. çok sevdim kendilerini.

  • lancelot du lac  (31.12.19 11:10:07)