[]

Kolonya koklamak zararsız mı?

Parfüm ve deodorant kokusu beni inanılmaz rahatsız ediyor, nefes alamıyorum.
Ama kolonyada böyle bir durum söz konusu değil. Çok seviyorum.

Psikolojik bir durum mu yoksa gerçekten kolonyada zararlı bir içerik olmadığından mı?

 
bence zararla ilgisi yok ancak daha doğal duruyor parfüme göre, psikolojik de değil. tamamen koku partiküllerinden olsa gerek. anneannem parfüm koklasa öksürük krizine girer kolonyada tık yok.


  • fezagezgini  (30.12.19 00:09:21) 
Hiçbir uzmanlığım yok ama kolonyayı da fısfıslı bir kaba koyup sıksanız nasıl olur acaba?


  • senolll  (30.12.19 03:30:18) 
kolonyada kullanılan etil alkole ilaveten parfüm benzeri koku verici maddeler var.
saf etil alkol koklayın bence daha güvenli.

  • aslindasorunumpsikolojik  (30.12.19 14:24:02) 
parfumdeki kalicilik veren kimyasallara alerjiniz vardir belki de.


  • jimicik  (30.12.19 15:03:49) 
kimyasallardan oluyor, bende de aynı etki var. hatta kaliteli parfümler, muhtemelen daha kaliteli kimyasallar kullanıldığı için daha az rahatsız ediyor.


  • bezgin adam  (30.12.19 15:06:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.