[]

Apple music hem iphone'da hem mac'te kullanımı

iphone telefonumda kullandığım apple music hesabımı, mac bilgisayarımda aynı icloud hesabıyla açıyorum fakat müzik arşivimi mac bilgisayarımda göremiyorum. neden böyle oldu ?
 
ya ben de ayni dertten muzdariptim. bayagi arastirmistim. bi sekilde cozmustum; su an acik dinliyorum; ama nasil yaptim hatirlamiyorum:(

Music uygulamasinin ayarlar kisminda Restrictions kisminin altinda Apple Music var. onun tikini kaldir.
  • mayeskuel  (29.12.19 14:12:45 ~ 14:13:58) 
mac'den music veya itunes'a oturum açmanız lazım.


  • helenart  (29.12.19 14:13:01) 
yine yapamadım. oturumum açık, olabilecek bütün yerleri de kurcaladığımı düşünüyorum cep telefonumda da bilgisayarımda da ama yine çıkmıyor arşivim.


  • libby  (29.12.19 18:44:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.