lol uzmanlarına soru.

cidden oyunu trollemeyen kaliteli oyuncuların olduğu sunucu hangisi? iyi bir destek ve adc oyuncusuyum fakat oyun trollemeler ve stışlardan dolayı 4. hesabım ban yedi az önce. çünkü dayanamıyorum. 15 yaşında velet derecelide benim aldığım heroyu banlayıp trolliycem oyunu diyor, en az 20 25 dakika bu oyunu oynamak zorunda kalıyoruz, bunun bir çaresi de yok, sur versen elemanlar kabul etmiyor, e oynamaya kalksan oynayamıyorsun feedliyor sövüyor vb... 168 level hesabım böyle gitti. diğer hesaplarım da yine aynı sebepten ötürü ban yedi hep. hatta bir keresinde hiç küfür etmememe rağmen kendi takımımdan 4 kişinin arkadaş olup ortada hiç küfür yokken küfürden reportlamaları sonucu perma ban yedim, konuyu destek bölümünden yazdım, cevap olarak evet küfür etmemişsin, kötü birşey de yazmamışsın ama kurallar gereği ban kaldıramıyoruz diye cevap aldım. tr sunucusunu allah kahretsin, nereye geçmek lazım?

westte ranked oyna ilerle. sup oynayarak zaten golda gelirsin kısa seviyede. ondan sonra da troller azalır. chati direkt kapat. pinglerle takıl

  • glamdr1ng  (28.12.19 22:01:24)
Normal oynuyorsan her yerde yaparlar trollük. West sunucusunun aklı başındaki insanlarına denk gelmek için dereceli oynayıpi plat yada yukarısı olman lazım. West tarafında da aklı başında adam yok yani.

glamdr1ng in dediği gibi chati kapatacaksın.
  • eazy  (28.12.19 22:20:38 ~ 22:22:38)
başkan chat kapatıyoruz da o değil ki dert... adamlar feedliyor, saçma sapan heroları banlıyorlar. adc adam ben jung olucam diyor adc yi bırakıyor sup ile botta kalıyon, veya jung adam ben adc olcam diyor adc de 2 kişi oluyor oyun hiç oluyor... platta da böyle. abisinin hesabıyla zed alıp oyun trolleyen mi dersin, "aqla xdxd" yazan mı dersin. bu ney lan :(

  • Tears of Devil  (28.12.19 22:26:49)
ahahah :DD Abi lol işte, bu oyunun kitlesi böyle yapacak bir şey yok :D Ben de eskiden senin gibiydim. Sinirlenirdim, küfür ederdim, oyun sonu ekler özelden sövüşürdük falan. Ama geçti sonra takmıyorum. O kadar küfür kıyamet hırs yapa yapa en fazla plat 1 olabilmiştim. Şimdi sadece geceleri girip 2-3 el aram atıp çıkıyorum. Aram oynarken bile söven oluyor, q tutturamayınca üst üste ping atıyorlar mesela :DD En son sihirdar vadisi oyunum 1 sene öncedir herhalde.

  • eazy  (28.12.19 22:32:51)