[]

istanbul’da ses sistemi en iyi cafe vs.

arkadaşlar yurtdışında listening bar denen mekanlar gittikçe yaygınlaşıyor ama bizde örneği yok. yine de istanbul’da bildiğiniz gittiğiniz cafe-bar vb. yerler içerisinde audiophile standartlarında ses sistemine sahip ve müzik dinlerken dans edilmeyen bir yer var mıdır?
 
sistemlere ulaşmak açısından iyiymiş ama hangi tür müzik, kimin zevki... bu tür şeyleri düşününce sıkıntı.

Ayrıca Türkiye'de İstanbul'da bile o kadar düzgün bir yer olacağını sanmıyorum. Yani yalıtımı yapar mekanı açarsın, biri gelip saçma bir şey çalar komikliğine. Birileri dans etmeye başlar. Özellikle alkol varsa.

Hani mesela ben ASMR kafe açmak isteyebilirim her yerde mikrofon, millet kulaklık takıp her sesi çok net duyacak. Minicik sesler büyüyecek millet fısıltıyla konuşacak. Ama nasıl olacak işte :D
  • nhk ni youkosu  (28.12.19 13:29:12) 
Haklısınız ama tabi ki işletme sizinse konsepti kendiniz belirlersiniz. Gelenler de zaten müziğin içeriği ile değil sesin kalitesiyle ilgilenen insanlar olursa, ki bunun olayı bu, ferhat güzel bile açsanız yine gelir. gerçek anlamda bir disk jokey de iş görür, misafir sistemi ile her gün farklı bir DJ plaklarını getirip çalabilir.


  • eksisozlukokuryazari  (28.12.19 22:59:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.