[]

Çek Cum. (Prag), Almanya ( Dorsten) ve Portekiz (Braga) için gezi planı

Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta belirttiğim lokasyonlarda nerelere gidilir, hangi müzeler ziyaret edilir, hangi otelde kalınır? Gezilip görülecek yerleri(favorileriniz) yazar mısınız acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.


 
Prag için YouTube dan honestguide kanalında istediklerin var. Diğerlerini bilmiyorum.


  • Topalordek  (26.12.19 23:48:54) 
@Topalordek Teşekkür ederim.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (27.12.19 00:00:33) 
absintherie'de mutlaka absinth koteyli iç derim, shot boyunda kokteyller geliyor, ama ikincisinde baya uçmaya başlıyorsun.

eğer yağmur yağmıyorsa kesinlikle meydanda klasik müzik yapan insanları dinle. eline de sıcak şarabını al, ya da normal şarap al o ambiyansı tat.

ilgin varsa Leica gallery'e git

mezarlığını görmeni tavsiye ederim. ama mezarlığa kadar yürüyerek gitme derim. toplu taşıma iyidir.

işte klasik turistik kalesine git, katedralini gör,

Franz kafka müzesine git seversen,

charles köprüsünde vakit geçir, tatlı bir köprü bayaa

vs vs. tatlı bir şehir, açık hava müzesi gibi, her binanın ve sanat eserinin keyfini çıkar.
  • cedric tweedledee  (27.12.19 01:01:17) 
Dorsten kücük bir sehir bana yakin. Orda uyguna otel vardir ama tabi hic konaklamadim. Dorstenden cevrede kalan büyük sehirle gidebilirsin Düsseldorf 90km Essen 25 km Dortmund 35km Köln 110km Münster 60km. Müze ve galerie dolu bu saydim sehirlerde


  • samiabi19  (27.12.19 01:15:52) 
@ cedric tweedledee, samiabi19 Teşekkür ederim.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (27.12.19 02:35:45) 
Braga'ya 20 dk mesafede Guimaraes var. Oraya da gidebilirsiniz. Portekiz'in doğduğu yer diye geçer. Kale ve çevresinde tarihi yerler var.
Bragada bom jesus var.

  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (27.12.19 08:08:52) 
@emcekare olmadı einstein olsun bari Teşekkür ederim.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (28.12.19 02:53:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.