[]

Mavi mağazasının farklı bir ürün satması?

Merhaba arkadaşlar kısaca olayı özetleyeyim.Avm’de mavi mağazasına girdim kapının önüne koydukları indirim etiketi dikkatimi çekmişti. %50 indirim etiketiyle kotlar vardı aldım mağazadan çıktım eve gelince farkettim marka mavi falan değil?? Five pocket diye dandik ne idüğü belirsiz bir ürün.
 
markalar alt markalarını üretiyor.

koton-ole
pelit çikolata-valonia
zara-zara trafaluc/trf gibi. öyle bir şey olabilir.

ya da mağaza, mavi bayiisi değildir, "mavi de satan" normal düz dükkandır.
  • jimjim  (26.12.19 23:44:09) 
Mavi resmi mağazası hocam


  • soru icin geldim  (27.12.19 00:17:05) 
satabilir muhtemelen alt markasıdır, satamaz diye bir şey yok, sizin dikkat edip o şekilde almanız gerekirdi, belki geri götürürseniz iade alabilirler şansınızı deneyebilirsiniz.


  • mysql34  (27.12.19 01:26:11) 
Lc waikiki, koton, de facto vs. Avm de gördüğünüz bütün giyim mağazalarında var bu. Markalar yurtiçi ve yurtdışında tekstil firmalarına taşeron üretim yaptırıyor ya da maliyetin ucuz olduğu ülkelerden ithal edip kendi satıyor. Hep böyleydi. İçerisinde başka şey yazması olağan bir durum. Ben çok karşılaştım.


  • wertyu  (27.12.19 04:41:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.