[]

Operatör markasına göre internet kullanımı değişir mi?

Arkadaşlar selamlar.Kısaca anlatayım.Daha önce vodafone kullanıyordum 6 gb paket bana bayağı gidiyordu.Turk telekoma geçtim şuan 10 gb kullanıyorum ama internet su gibi gidiyor? Markadan markaya değişir mi bu durum? Yoksa bana mı öyle geliyor?
 
senin bilmediğin paketler olabilir mi? mesela vodafone'da sosyal medya, video paketleri falan var internet paketinden yemiyor bu paketleri alırsan. belki tarifene ek böyle bir şey vardır.


  • emfuzi  (26.12.19 17:35:12) 
iphone kullanıyorsanız hücresel veri kullanımı bilgileri var. sim kart yeni değiştiyse zaten istatistikler sıfırlanmıştır.
oradaki kullanım ile tt kullanımını karşılaştırın.
bence fark bulamayacaksınız.
olay tamamen psikolojik.
  • ozdek  (26.12.19 18:10:03) 
Turk telekom'da son birkaç aydır internet paketleri çok hızlı tükeniyor. Telefonda veri kullanımını azaltmak için her şeyi yaptım. Yine de bu sorunla başa çıkamadım. Faturasız hat kullanıyorum, bir ay süreli paketlerde internet bitince devamlı ek internet paketi alıyorum.


  • GoodMorningTeacher  (26.12.19 18:31:56) 
benzer durumu yasiyorum. vodafone da 6gb rahatca yeterken trcell e gectim. 9gb ay sonuna dogru bitiyor.-extra bir sey yuklenmedi, ayni ortalama kullanm-


  • unabomber  (27.12.19 00:39:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.