[]

mamak mebs'e nasıl gidilir?

kızılay'dan nasıl gidiir?

bir de askeri kantinde bot vatkası, tişört vs. var mıdır?


 
askeri kantinde tişört olur normalde ama bitmiş olabilir.
bot vatkasından emin değilim.

colins önünden 220-7 otobüsü kalkar ona binebilirsiniz ya da ankaray ile kurtuluş durağına geçip 329
  • kablelvuku  (26.12.19 09:51:16) 
bot vatkası merkez kantinde var. tişört vs diğer kantinlerde de var. ihtiyaç duyacağın her şey var ama ilk günler sıra olur; sen 1 haftalık ürünle git en az. bildiğim kadarıyla her celple beraber yeni stok çekiliyor ama önceden celpler arasında boşluk varmış öyleyken daha mümkündür. 1-2 aydır cuma terhis olan celpten sonra pazartesi yeni celp katılıyor; bu durumda stoklar ne kadar güncel olur bilemiyorum.


  • Bruce  (26.12.19 09:58:47) 
Ben geç gidicem belki kalmamış olabilir.

Bir de banka kartı geçiyor di mi ben kredi kartı kullanmıyorum.


Askercell almamak için girişte telefon yok diyin diye okudum. Farketmezler mi o şekilde yaparsak?
  • nick bulamadim  (26.12.19 10:05:17) 
banka kartı geçer. yoğunluk anında telefon geçiren oluyor ama geç gidiceksen kalabalık olmaz didik didik ararlar, mebs'te arıyorlar yani; farkedilirsin. askercell almayacağım diyorsan telefonu geri gönder diyeceklerdir.


  • Bruce  (26.12.19 10:13:49) 
telefon yok deyip geçebilirsin, evet. cehennem gibi bir yer zaten o giriş kapısı, kimse ikinci kez bakmıyor çantalara.

edit: öğle civarı kalabalıkta girersen durum böyle.
  • lesmiserables  (26.12.19 11:34:08 ~ 11:35:02) 
Telefonu üzerime mi alayım çantaya mı koyayım? Çanta x-ray den geçmiyor mu?


  • nick bulamadim  (26.12.19 13:02:59) 
çantaya koy. x-ray'de sadece android telefonları alıyorlar.

sıkıntı ilk girişteki x-ray'de değil zaten. oradan geçtikten sonra gireceğiniz salonda. oradan sonra x-ray yok (en azından bizi etimesgut zırhlı birlikler otobüsüne bindirene kadar yoktu, ki mamak'ta istihkaka kadar gittik, başka bir arama olmadı).
  • lesmiserables  (26.12.19 13:30:19 ~ 13:32:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.