[]

Yaanimail

Daha iyi bir isim bulamammislar mi?

dddkd@yaanimail.com ?

Boyle bir yatirim yapican bari tr uzantisini ac. Turkcellsin sonucta

dddkd@yaanimail.tr

Baya kotu bence. Turkce desen degil ing desen degil.

 
artık her şey zaten Turkce desen degil ing desen degil. birsürü örnek veririm ama uğraşamıcam :)

google gibi yapmak istemişler biraz sanki. ortada iki sesli harf peşpeşe
yaani

biraz da yahoo andırıyor.
  • dafuq  (25.12.19 11:59:48) 
hayır .tr'ı açsan sadece .tr olsun diye ben alırım mail hesabını.

yaanimail.com mu yoksa bana her imkanı sağlayan gmail.com mu?

gmail.
  • dedim dedim de kime dedim  (25.12.19 12:14:36) 
“Yerli” olması milyonlarca lira teşvik almasına yetiyor. Adı vb kimin umrunda.


  • Tears of Devil  (25.12.19 12:26:17) 
maksat iş yapmak değil. teşvikler, fonlar yerine sözde getirilmesi gereken formaliteler. gsm kurumu olarak bir mail hizmeti vereceksin tamam vereyim ama öyle bi mail olsun ki kimse kullanmasın başıma iş çıkmasın.


  • orpheus  (25.12.19 13:46:19) 
.tr uzantısının ticari satışı yoktu bi ara. Değişmediyse hala yok diye biliyorum. Sadece belli başlı kurumlarda var. tsk.tr mil.tr gibi.


  • himmet dayi  (25.12.19 13:54:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.