Dacia Lodgy kullanan var mı?

Selamlar,

Bu hafta şirket için araba alacağım. Küçük parçaların taşınması ve yakın şehir ziyaretlerinde kullanacağız. Dacia Lodgy alalım dedik.
Kullanan var mı? Memnun musunuz? Hangi paketini alalım.

Bir de bayiler arası ne kadar fiyat farkı oluyor?

Teşekkürler,

Aracı kullanmadım ama bayiler arası fark oynayabilir. Mais e bağlı bayiler, mais, ve özerk bayilere ayrı ayrı fiyat sorun. 2-3 k oynayabiliyor.

  • westblack  (24.12.19 11:27:21)
kısa bir süre kullandim sirket aracı olarak. istanbul trafigine göre ekonomik olarak hayli başarılı geldi. yoğun saatler de dahil tüketimi cok iyiydi. 7 kisiye kadar kullanılabilir olduğu için servis gibi de kullandık, hafif yükler de taşıdık. gücü yeterli, cekişi iyi, yedek parça / bakım masrafı da kötü değildi. bence dediğiniz kriterlere uygun. ancak bir dacia olduğunu unutmadan fazlasını beklememek lazım. kullanmak için almam. güvenlik açısından bana güven vermedi ancak şehiriçi ve yakın şehir ziyaretleri için bence hiç de kötü değildi. tercihimi yine de daha çok tutulan hafif ticarilerden yana kullanabilirim.

  • yanimdayuruyordunmilena  (24.12.19 20:11:27)
ben geçen hafta kullandım. hiç güvenli değil, teneke gibi. içindeki plastiği çok komik. arabanın dışına elinle bastırınca içeri giriyor falan biraz fazla güvensiz. ama yakıtı çok iyi. yakmıyor kokluyor.

  • Tears of Devil  (24.12.19 20:14:42)